TillgänglighetHoppa till huvudinnehållet

SCX.design® C52 4-i-1 laddningskabel

Denna 4-i-1 laddningskabel ger ström till din smarttelefon, surfplatta och bärbar dator med 100 W ultrasnabb laddning. Tillverkad av hållbar nylon med magnetiska anslutningar.
Loading options
Kanonbrons

Ladda alla dina enheter snabbt med en mångsidig lösning.

  • Nylonkabelkonstruktion
  • 4-i-1 laddningskabel med magnetisk anslutning
  • 100W ultrasnabb laddningskapacitet
  • Dubbel USB-A- och USB-C-ingång
  • Typ-C & Lightning™-utgång
  • CarPlay-kompatibel
  • Inkluderar återvinningsbart TPU-fodral
Håll ditt team anslutet med denna 4-i-1 laddningslösning för smarttelefoner, surfplattor och bärbara datorer. Dubbel USB-A och USB-C-ingång med magnetiska kontakter och CarPlay-stöd gör laddningen enkel. Den är enkel att anpassa. Lägg bara till din logotyp, text eller information med hjälp av vår intuitiva studio. Behöver du hjälp? Våra designexperter finns här för att hjälpa dig att förverkliga dina idéer.

Produktegenskaper

Produkt-ID
PRD-OB6GNED1R
Typ
Laddningskablar
Märke
SCX.design
Vikt
50g
Bredd
3cm
Höjd
100cm
Quality
Premium
Material
Nylon

Samarbeta med en designer

Låt oss designa åt dig

Nu slipper du gissa. Vi kan ta hand om hela designprocessen, från att brainstorma idéer till att leverera filerna till ditt konto.

Bannerbild för designtjänster

Välj land

  • Sverige